top of page

My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

שרון ואורי | 16.07.21: 15 שנה למלחמת לבנון השנייה

כאן תאגיד השידור הישראלי

Thu Jul 15 2021 21:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)

החל מדקה 38:33

שרון ואורי | 28.05.21: ממשלה או בחירות חמישיות? עד הסבב הבא

כאן תאגיד השידור הישראלי

Thu May 27 2021 21:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)

החל מדקה 31:41

משדר בעקבות הפסקת האש מול חמאס

כאן תאגיד השידור הישראלי

Thu May 20 2021 21:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)

פאנל ב-YNET TV , בעקבות מבצע "שומר חומות".

Ynet

Tue May 18 2021 21:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)

פאנל באולפן כאן 11, בעקבות מבצע "שומר חומות"

כאן תאגיד השידור הישראלי

Sun May 16 2021 21:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)

פאנל בערוץ 13, בעקבות מבצע "שומר החומות"

ערוץ 13

Thu May 13 2021 21:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)

ערב ערב עם שרון וקסלר ואורי לוי

כאן תאגיד השידור הישראלי

Thu Jan 07 2021 17:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)

פאנל מומחים במרכז הבינתחומי

המרכז הבינתחומי

Tue Jan 19 2021 22:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)

יומן הצהריים של רדיו 90 עם נחמה דואק ויוסי הדר

רדיו 90

Sat Jan 09 2021 22:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)

07 בינואר, מהדורת חדשות מרכזית כאן 11

כאן תאגיד השידור הישראלי

Thu Jan 07 2021 06:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)

Ynet | החל משעה : 45 דקות | בעקבות הפסקת האש בין ישראל לחמאס

Ynet

Sun May 05 2019 21:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)

החל משעה ו45 דקות

מיאסין ועד ג'עברי: החיסולים הממוקדים הגדולים של ישראל

כאן תאגיד השידור הישראלי

Tue Nov 12 2019 18:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)

החל מדקה 3:40

Download Button .png
Download Button .png
bottom of page